Іванофранківець Ігор Ярошенко робить незвичайні скульптури | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Іванофранківець Ігор Ярошенко робить незвичайні  скульптури

Іванофранківець Ігор Ярошенко робить незвичайні скульптури

Закони фізики, що перетворені у мистецтво. Іванофранківець Ігор Ярошенко робить незвичайні скульптури.
У його квартирі – справжній міні-музей. Всі скульптури – геть різні. І кожна має власну назву.

Свій перший виріб Ігор Ярошенко зробив торік. Побачив щось подібне в інтернеті і вирішив повторити.
Спритність рук, знання фізики, трохи фантазії – і глядачі потрапляють в полон чарівної магії чи оптичної ілюзії. Ці кінетичні скульптури можуть безперервно рухатися до п’яти годин.
У сусідній кімнаті – майстерня пана Ігоря. Тут – його численні інструменти, сировина і – майбутні шедеври.
Кінетичного мистецтва в Україні ще не бачили. Свою майстерність чоловік встиг продемонструвати лише іванофранківцям. У виставкому центрі пригадують, кінетичні скульптури викликали справжній фурор.
Щоправда, каже Ірина Матолич, попри неабияке захоплення побаченим, покупців на рухомі скульптури так і не знайшлося. Майстер оцінив їх у три тисячі гривень.

Михайло Березень, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top