Івано-франківські студенти довідалися про декларування | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Івано-франківські студенти довідалися про декларування

У розпал деклараційного процесу-2016 для студентів Івано-Франківського навчально-наукового інституту менеджменту Тернопільського національного економічного університету провела лекцію начальник відділу комунікацій ДПІ у м. Івано-Франківську Галина Яремко.
Основною темою лекції було декларування доходів громадянами за 2015 рік. Податківець роз’яснила студентам правила та механізм процедури декларування доходів та у яких випадках громадяни можуть скористатися правом на отримання податкової знижки, тобто  повернути частину сплаченого протягом року податку на доходи із заробітної плати. Найбільшу увагу вона зосередила на порядку повернення частини податку за навчання. У своєму виступі Галина Яремко повідомила, що таке право може використати сам студент, якщо він працює й отримує зарплату, або один з його батьків. Для цього необхідно подати декларацію про доходи до податкової інспекції за місцем проживання. Таку декларацію за минулий рік можна подати до кінця 2016 року. Вона також навела перелік документів, які необхідно надати до податкової разом з декларацією.
Молодим людям було цікаво дізнатися про нові електронні сервіси для платників та про роботу Центру обслуговування платників податків. Йшлося під час лекції і про запроваджені у цьому році зміни до податкового законодавства.

Підготовлено відділом комунікацій
ДПІ у м. Івано-Франківську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top