Івано-Франківські платники сплатили до бюджету на 77,4 млн.грн. податків та зборів більше, ніж торік | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Івано-Франківські платники сплатили до бюджету на 77,4 млн.грн. податків та зборів більше, ніж торік

За два місяці платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у м. Івано-Франківську, сплатили до бюджетів усіх рівнів 273,2 млн.грн. Це на 77,4 млн.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Зокрема, до державного бюджету надійшло 132,6 млн.грн., а до місцевого – 140,6 млн.грн.
Лідером по наповненню державної скарбниці є податок на доходи фізичних осіб. За січень-лютий цього року його надійшло 32,5 млн.грн. ПДФО також лідирує при наповненні місцевого бюджету та складає 56% від загальних надходжень. За два місяці 2016 року його надійшло 79,3 млн.грн.
Другий по величині – акцизний податок з вироблених в Україні підакцизних товарів та акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів. До державного бюджету його надійшло 18,4 млн.грн., а до місцевого – 17,1 млн.грн.
Попри складний економічний та політичний стан, який склався в державі, надходження до бюджету з місяця в місяць зростають. Цього вдалося досягти завдяки впровадженню податкової реформи в Україні.

Підготовлено відділом організації роботи
ДПІ у м. Івано-Франківську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top