Івано-Франківська дитяча музична школа №1 знову отримала назву імені Миколи Лисенка (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Івано-Франківська дитяча музична  школа №1 знову отримала назву імені Миколи Лисенка (ВІДЕО)

Івано-Франківська дитяча музична школа №1 знову отримала назву імені Миколи Лисенка (ВІДЕО)


Повернули звання. Івано-Франківська дитяча музична школа №1 знову отримала назву імені Миколи Лисенка. Як понад 70 років тому. Присвоїти музшколі ім’я видатного українського композитора – таке рішення міськради. Депутати його ухвалили наприкінці минулого року. З цієї нагоди у школі відбувся святковий концерт. Вихованці музичного закладу виконували відомі композиції Миколи Лисенка.

Миколу Лисенка по праву вважають засновником української національної музики. Чимало композицій він написав на вірші Тараса Шевченка. Тож носити його ім’я престижно, кажуть у школі. А отже відповідально. Аби відновити гідний статус, місцевій музшколі довелося докласти чимало зусиль.

Із відновленням почесного звання вихованців та вчителів музшколи привітав нащадок талановитого композитора праправнук Микола Лисенко. Він зауважив, саме національна культура – це міцне підгрунття кожної держави.
Микола Лисенко привіз із собою подарунок для міста. Нове видання про свого талановитого родича «Дні і роки» він вручив міському голові. Пообіцяв таку книгу матиме і музична школа.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top