Івано-Франівські податківці зустрілись з вчителями | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Івано-Франівські податківці зустрілись з вчителями

Виховувати сумлінних платників податків з юного віку закликала начальник відділу комунікацій ДПІ у м. Івано-Франківську Галина Яремко під час зустрічі з вчителями економіки та географії в Обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.
Вона ознайомила присутніх з податковою реформою в Україні та стратегічним планом розвитку Державної фіскальної служби на 2015-2018 роки.
Посадовиця розповіла освітянам про податки та збори та зміни в їх адмініструванні у 2016 році.
Галина Яремко запропонувала вчителям при вивченні економічних дисциплін зі школярами – майбутніми платниками податків використовувати такі заходи як вікторини, тематичні вечори, ділові ігри, конкурси, тощо. Вона запевнила, що податківці допомагатимуть їм при проведенні таких заходів. Це дозволить учням краще засвоїти матеріал та більше дізнатись про податкову систему в Україні. Сприятимуть цьому також відвідування «днів відкритих дверей» в міській ДПІ, які податківці проводять для вчителів та учнівської молоді.
Зустріч проведено за сприяння громадської організації Обласного центру економічної освіти.

Підготовлено відділом комунікацій
ДПІ у м. Івано-Франківську

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top