Іран готовий імпортувати газ і нафту в ЄС через Україну | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Іран готовий імпортувати газ і нафту в ЄС через Україну

Іран готовий постачати нафту до Одеси і газ з Південного Парса (район Ірану) через Туреччину й Україну до Європи
Про такі домовленості після офіційних зустрічей в Тегерані з міністром енергетики Ісламської Республіки Іран Хамідом Чітчіяном заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, передає прес-служба Міненерго.

Зокрема, Україна та Іран домовилися про початок роботи над проектами участі українських підприємств у модернізації іранської енергетичної інфраструктури та тепло- і гідрогенераціі. Зокрема, мова йшла про будівництво та модернізації електромереж 400 кВ. Також обговорювалося залучення українських фахівців до обслуговування, модернізації і безпеки проектів Бушерської АЕС.

Крім того, іранська сторона висловила готовність до участі в модернізації української ГТС, організації постачань нафти до Одеси і газу з Південного Парса (район Ірану) через Туреччину і Україну до Європи.

Повідомляється, що Іран також висловив зацікавленість у приватизації енергетичних об’єктів в Україні.

17 січня США та ЄС скасували санкції проти Ірану, введені у зв’язку з ядерною програмою “Ісламської держави”. Скасування обмежень стало результатом виконання угод щодо ядерної програми Ірану, досягнутих у липні 2015 року.
Іран після скасування санкцій планує повернути собі колишні позиції в ОПЕК та на міжнародному ринку і до осені збільшити експорт сирої нафти до 2 млн барелів на день.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top