Франківський письменник презентує свою книгу в сусідніх областях | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Франківський письменник презентує свою книгу в сусідніх областях

news-image: Франківський письменник презентує свою книгу в сусідніх областях
Письменник з Івано-Франківська презентує книгу “Знаки часу. Розпізнавання” у Вінниці та Тернополі
23 лютого у Вінниці і 25 лютого у Тернополі відбудуться презентації книги Любомира Стринаглюка “Знаки часу. Розпізнавання”.

Вміння розуміти і тлумачити «знаки часу» – насущна умова виживання у ХХІ сторіччі. А ще: ціле мистецтво, адже сучасні знаки «маскуються», надто коли йдеться про релігійний вимір.

Щоб демаскувати їхні приховані смислові потоки, часом треба докласти певних зусиль. Грецьке “σύμβολο” означає «поєднувати», «зливати» «зв’язувати» й позначає зустріч двох засновків у чомусь одному. Так, за Емпідоклом, чоловічий та жіночий первні містять у собі ніби половинки символу, дитина ж – це певне ціле, яке виникає, коли ці половинки, що прагнуть поєднання, здійснюють його.

Подані у книжці «знаки часу» більше нагадують демонічну дитину. Розмарі з американського психологічного трилера 1968 року режисера Романа Поланскі, знятого за однойменним романом Айрі Левіна. Щоб не поділити долю героїні фільму – жертви змови сатаністів – маємо вчитися розпізнавати їхні символи.

Любомир Стринаглюк — український письменник, поет, літературознавець, журналіст, публіцист, громадський діяч з Івано-Франківська. Автор двох поетичних збірок «Медовий кумир» і «Бентежні видива».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top