Епідемії грипу на Прикарпатті наразі немає, запевняють медики (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Епідемії грипу на Прикарпатті наразі немає, запевняють медики (ВІДЕО)

Епідемії грипу на Прикарпатті наразі немає, запевняють медики (ВІДЕО)

Епідемії грипу на Прикарпатті наразі немає, запевняють медики. Спостерігається лише підвищена захворюваність на ГРВІ. Кількість пацієнтів у лікувальних закладах щодня зростає. Профілактикою займатися вже пізно, кажуть лікарі.

Прикарпатські медики перебувають насторожі. Інфекціоністи, реаніматологи, терапевти та лікарі загальної практики на розширеному семінарі аналізували способи надання меддопомоги хворим. Розглядали як ситуацію, коли людина лише захворіла, так і методи лікування ускладнень. Найбільш небезпечним, кажуть, є вірусно-бактерійна пневмонія. В області зафіксовано один такий випадок. Реаніматологи закликають колег не зволікати із госпіталізацією хворих.
Загалом на Прикарпатті налічується понад дві сотні людей, хворих на пневмонію. Медики госпіталізують усіх пацієнтів, у котрих є підозра на запалення легень. Мешканцям лікарі радять не займатися самолікуванням. При перших ознаках захворювання на ГРВІ рекомендують негайно звертатися до медзакладів.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top