До початку навчального року на території Івано-Франківської міської ради відкриють чотири дошкільні заклади (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
До початку навчального року на території  Івано-Франківської міської  ради відкриють чотири дошкільні заклади (ВІДЕО)

До початку навчального року на території Івано-Франківської міської ради відкриють чотири дошкільні заклади (ВІДЕО)


До початку навчального року на території Івано-Франківської міської ради відкриють чотири дошкільні заклади. Дитячий садок у “Пасічній” готовий на 90 відсотків, зазначають в міському управлінні капітального будівництва. Наразі тут виконуються монтаж технологічного обладнання. На завершальному етапі будівництво ДНЗ ще в трьох приміських селах.

Паралельно відбувається передача цих ДНЗ у підпорядкування міського Департаменту освіти. Тут наголошують на гострій необхідністі додаткових дошкільних закладів у Івано-Франківську . Адже групи у дитсадках переповнені. А електронна черга розписана на кілька років вперед.
Наразі потрапити в дитсадки мріють понад тисячу міських дітей. Освітяни стверджують, відкриття додаткових ДНЗ скоротить цю чергу як мінімум вдвічі. В мерії також шукають додаткові приміщення для дошкільнят в середмісті.
В перспективі зведення дошкільного закладу в мікрорайоні Каскад . Наразі тут відбувається геодезичне дослідження території та виготовлення проектно-кошторисної документації .

Віра Лутчин, Сергій Царик , Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top