Діяльність Опозиційного блоку на Прикарпатті заборонена (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Діяльність Опозиційного блоку на Прикарпатті заборонена (ВІДЕО)

Діяльність Опозиційного блоку на Прикарпатті заборонена (ВІДЕО)


Діяльність Опозиційного блоку на Прикарпатті заборонена. Таке рішення прийняла 35-а сесія обласної ради. Йдеться про заборону реєстрації та діяльності низки партій, діяльність яких вважають антиукраїнською. Їх визнано такими, що суперечать національним інтересам і порушують права та свободи громадян.

Рішення сесії також зобов’язує Головне управління юстиції в області поінформувати про виконання даного питання на наступній сесії облради. Зокрема, про зняття з реєстрації заборонених партій. Однак, це обурило депутата облради Володимира Ковальчука. 1-ий заступник начальника обл’юсту вважає рішення юридично не коректним.

Щоправда, ці слова не змінили думки депутатів облради. Адже, непроста ситуація в державі вимагає рішучих дій від представницької влади.

В поіменному голосуванні проекту рішення “за” висловилися практично усі присутні депутати.

Прізвища депутатів, котрі не з’явилися на засідання сесії облради мають намір оприлюднити у засобах масової інформації. Щоправда, за винятком тих, хто не з’явився з поважних причин.
Мар’яна Гринечко, Андрій Шкварла. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top