Детальна діагностика зору відтепер доступна для всіх мешканців Івано-Франківська | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Детальна діагностика зору  відтепер доступна для всіх мешканців Івано-Франківська

Детальна діагностика зору відтепер доступна для всіх мешканців Івано-Франківська

Детальна діагностика зору відтепер доступна для всіх мешканців Івано-Франківська. В Центральній міській лікарні закупили сучасне обладнання для офтальмологічного відділення. Це – автоматичний керато-рефракто-тонометр та комп’ютеризований периметр. Разом з дистанційним проектором. Завдяки такому модернізованому медобладнанню, стверджують лікарі, вони зможуть виявити та попередити складні захворювання ока на ранніх його стадіях.

Не лише лікування , але й планова перевірка органів зору є обов’язковою для населення. В групу ризику очних захворювань, як правило, потрапляють люди середнього і страшого віку. Погіршення зору спричиняє також постійна робота за комп’ютером. Відтепер огляд пацієнтів відбувається упродовж кількох хвилин. Всі діагностичні віломості виводяться миттєво. Вартість цих сучасних медпристроїв становить понад мільйон гривень.

В Івано-Франківській мерії обіцяють надалі розвивати міську медичну галузь . Цього року на потреби ЦМКЛ закладено рекордну суму – 4 мільйони гривень. За ці кошти тут придбають обладнання для відкритих операцій на серці.Таку практику освоїли медики кардіологічного відділення.

Віра Лутчин , Сергій Царик, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top