Дельфінотерапія (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Дельфінотерапія  (ВІДЕО)

Дельфінотерапія (ВІДЕО)


За зціленням до…дельфінів. Понад два десятки іванофранківських дітей, хворих на аутизм, відвідали Трускавецький дельфінарій. Аби поплавати з дельфінами та побачити шоу-програму на воді. Дельфінотерапія відбулась в рамках спільного соціального проекту Телерадіокомпанії «Вежа» , дельфінарію «Оскар» та ГО «Світанок» за підтримки міського голови . Фахівці наголошують, дельфінотерапія – це ефективний метод для адаптації аутистів. «Спілкування» з дельфінами лікує фізичні, психічні вади та неврологічні розлади.

Діти пройшли 5-хвилинну терапію з дельфінами. В ігровій формі. З малечею займалися психологи та професійні дресирувальники тварин. Спочатку не всі наважилися поплавати із дельфіном. Але ретельна підготовка та заохочення з боку психологів взяли верх. Були і сльози, страх, і радість та щирі дитячі посмішки.
Гарний настрій юним гостям дельфінарію створила також насичена шоу-програма. Це – видовищні танці дельфінів, виступи морських котиків і захоплюючий конкурс серед глядачів.

Такі акції позитивно сприяють розвиткові та покращенню загального стану дітей із хворобою аутизму та синдромом Дауна. Батькам самотужки займатись лікуванням та розвитком таких дітей непросто. Тож волонтерська допомога та підтримка влади є доречною.

Проведення благодійних акцій стало доброю традицією, зокрема, і для колективу ТРК «Вежа». Нещодавно команда телерадіокомпанії спільно з волонтерами відвідали Солотвинський Дитячий інтернат. Із гуманітарною допомогою.

Сніжана Саманчук, Ольга Цьома, Сергій Щочкін, Андрій Шустикевич, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top