Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття  каналами  нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО)

Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО)


Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів. На цьому наголошують в обласній Міграційній службі.Такі «путівки» іноземці отримують від приватних фірм, які запрошують студентів інших країн на навчання до місцевих вишів. Втім, не супроводжують їх. Як мало би бути за законом. Таким чином, пересування іноземців залишається поза контролем. Тож вони перетинають український кордон, а в університетах так і не з’являються.

Цю проблему створюють близько двох десятків сумнівних фірм, що працюють на території області. Вони видають запрошення іноземним студентам з критичних регіонів. Зокрема, мешканцям Алжиру, Іраку, Лівії, Лівану, Гвінеї, Єгипту та Кенії. Попередньо приватні структури укладають договори з місцевими вишами.

Прикарпаття посідає 4-е місце серед областей України за кількістю іноземних студентів. Наразі офіційно у двох прикарпатських вишах, в Медичному та Нафти і газу, навчаються майже 2,5 тисячі іноземців. Більшість з яких – не європейці. У Мігаційній службі зазначають, іноземці, яких відраховують з університетів, залишати Україну не поспішають.

Ольга Цьома, Андрій Шустикевич, Новини на «Вежі».

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top