Член виконкому обурений, бо досі не отримав відповіді на своє звернення до мера міста | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

Член виконкому обурений, бо досі не отримав відповіді на своє звернення до мера міста

Впродовж 2015 виконавчим комітетом міської ради отримано 5336 звернень громадян, що на 2088, або 39,1 % більше, ніж у відповідному періоді 2014 року. 

Про це повідомили 19 лютого на засіданні виконкому.

Безпосередньо до виконавчого комітету міської ради звернулося 3181 івано-франківців, або 59,6 % від загальної кількості.

Найбільше громадяни зверталися з питань: комунального господарства – 1865 (35% від загальної кількості), соціального захисту – 1 151 (21,6 %), земельних відносин-593 (10,9%), житлової політики – 283 (5,3 %), будівництва- 266 (5%) тощо.

У порівнянні з відповідним періодом минулого року  зменшилась кількість звернень з питань діяльності органів місцевого самоврядування -87 (проти – 105 звернень у 2014 році), праці і заробітної плати – 32 ( проти – 40 у звернень у 2014 році).

Від загальної кількості пропозицій, заяв та скарг 2599 (48,7%) звернень вирішено позитивно на користь громадян, на 2430 (45,5%) звернень надані відповідні роз’яснення, на 169 (3,2%) звернень заявникам відмовлено у позитивному вирішенні у зв’язку з тим, що підняті ними питання не врегульовано чинним законодавством України. На контролі залишається 138 (2,6%) звернень громадян.

Виконавчим комітетом міської ради розглянуто 624 або 11,7 % колективних звернень, найбільше їх отримано з питань житлово-комунального господарства та архітектури і містобудування.

Заступник міського голови Микола Вітенко попросив, щоб до нього всі громадяни на 14 годину не приходили, а поділили між собою час. Так робота буде результативнішою.

Член виконкому Вадим Войтик також зазначив, що 2 лютого він звернувся до мера міста із питанням щодо незаконної торгівлі. Відповідь досі не отримав і вважає, що цей процес може тривати швидше.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top