Чеські підприємці готові інвестувати в економіку Прикарпаття (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Чеські підприємці готові інвестувати в  економіку Прикарпаття (ВІДЕО)

Чеські підприємці готові інвестувати в економіку Прикарпаття (ВІДЕО)


Чеські підприємці готові інвестувати в економіку Прикарпаття. Завдяки відносній стабільності, Івано-Франківщина зберігає інвестиційну привабливість серед країн Європейського Союзу. Перспективи подальшої міжрегіональної співпраці обговорили Генеральний консул Чеської Республіки Мірослав Кліма та очільник Прикарпаття Олег Гончарук під час зустрічі в Івано-Франківську.

Підвищенню інвестиційної привабливості Прикарпаття сприятиме “Єврокарпатська ініціатива”. В рамках даного проекту, каже очільник Прикарпаття Олег Гончарук, важливо продемонструвати реальні реформи і адаптуватися до європейських стандартів.

Тісній співпраці Прикарпаття з регіонами європейських держав сприяють спільні кордони, наголосив чеський Генконсул Мірослав Кліма. Каже, вагомим є також бажання вчитися на помилках колишніх країн соцтабору, тепер членів ЄС. Завдяки їхньому досвіду Україна зможе оминути камені спотикання на шляху до Європейського Союзу.

На Прикарпатті майже три десятки підприємств з іноземними інвестиціями. Чеські фахівці мають намір всебічно поінформувати місцевих підприємців про сертифікацію продукції та європейські стандарти. Це сприятиме активнішому експорту вітчизняної продукції на ринки ЄС.
Мар’яна Гринечко, Олександр Литвиненко. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top