“Carpathian space” – міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону відбудеться у Івано-Франківську (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
“Carpathian space” – міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону відбудеться у Івано-Франківську (ВІДЕО)

“Carpathian space” – міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону відбудеться у Івано-Франківську (ВІДЕО)


“Carpathian space” – міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону відбудеться у Івано-Франківську. Для міста, як і для України загалом, він організовується вперше. Такий собі “Голуб миру”, який має довести Європі, що простір Прикарпаття не розділяє, а навпаки – об’єднує.

Впродовж трьох днів: з 6 до 8 травня, в Івано-Франківську презентують Україну загалом. Відтак до обласного центру навідаються делегації з різних країн Євросоюзу.. Пізнавати українське іноземці будуть через мистецтво, майстер-класи з гончарства, українську кухню, музику…

Ідея такого проекту виникла ще торік, зазначають організатори. А об’єднавши мистецтво та бізнес, фестиваль не лише заявить про Україну, але й дасть можливість залучити іноземні інвестиції. Зокрема, і на Прикарпаття.

Підтвердження на участь у фестивалі вже надіслали чотири країни – Угорщина, Румунія, Польща та Молдова.
Фінансуватиме мистецький проект Мінкультури. Ще частину коштів виділять із місцевого бюджету.

Тетяна Лугіна, Андрій Шкварла, Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top