Близько трьох десятків бійців під оплески депутатів отримали грамоти із рук міського голови Руслана Марцінківа (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Близько трьох десятків бійців під оплески депутатів отримали грамоти із рук міського голови Руслана Марцінківа (ВІДЕО)

Близько трьох десятків бійців під оплески депутатів отримали грамоти із рук міського голови Руслана Марцінківа (ВІДЕО)


Нагородження учасників АТО – в сесійній залі Івано-Франіквської міської ради.  Близько трьох десятків бійців під оплески депутатів отримали грамоти із рук міського голови Руслана Марцінківа. Також хвилиною мовчання міська рада вшанувала пам”ять полеглих у війні на Сході. До речі, за період проведення АТО не повернулися живими 20 іванофранківців. На початку пленарного засідання міськрада звернулася до Президента України, Верховної ради та Уряду із вимогою заборонити транзит російських фур територією України.

 

Далі на 4-ій сесії депутати затвердили низку цільових програм. Зокрема, “Про бюджет участі”, “Молодь міста Івано-Франківська”, “Промоція міста” та “Охорона навколишнього середовища”. Після тривалого обговорення також було ухвалено проект рішення “Про оптимізацію діяльності комунальних підприємств”. Замість кількох ліквідованих структур утворили єдину комунальну установу.

 

Жваве обговорення в сесійній залі мала минулорічна Програма економічного та соціального розвитку Івано-Франіквська. Згідно із офіційним звітом в середньому працюючий іванофранківець заробляв торік майже три з половиною тисячі гривень щомісяця. А рівень безробіття становив дві тисячі осіб. Підприємницькою діяльністю у місті займалися майже 24 тисячі людей.

 

Загалом, в порядку денному березневої сесії майже чотири десятки проектів рішень. Майже усі документи пройшли попереднє обговорення у виконавчому комітеті та у профільних депкомісіях. Вперше депутати за всі проекти рішень голосували в поіменному режимі.

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top