Бійців-добровольців офіційно визнають учасниками бойових дій (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Бійців-добровольців офіційно визнають учасниками бойових дій (ВІДЕО)

Бійців-добровольців офіційно визнають учасниками бойових дій (ВІДЕО)


Бійців-добровольців офіційно визнають учасниками бойових дій. Відповідний проект рішення ухвалила Івано-Франківська обласна рада. Статус учасника бойових дій отримають представники добровольчих формувань, котрі брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету на сході України. Йдеться у проекті рішення.

Подібний проект рішення уже був підтриманий обласними депутатами попереднього скликання. Щоправда, документ тоді не став чинним. У зв”язку з різними юридичними колізіями, кажуть обласні чиновники.

Статус учасника бойових дій дасть можливість добровольцям користуватися всіма пільгами, які передбачені для ветеранів війни. А це – знижки на медикаменти, проїзд у громадському транспорті, вироблення субсидій. Щоправда, задля реалізації цього рішення у практичній площині обласні депутати запропонували кілька поправок.

Обласна рада має намір підготувати проект-звернення до Верховної Ради щодо внесення змін до Закону “Про статус ветеранів війни”. А профільному підрозділу ОДА з питань соцзахисту доручено сформувати склад комісії із встановлення бійців-добровольців АТО. Передбачено, що добровольцям видадуть відповідні посвідчення. Тим часом ветерани війни на Донбасі попросили окремих депутатів не піаритися на темі учасників АТО

Оксана Семко, Андрій Шкварла, Новини на “Вежі”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top