5 способів лишатися позитивним, коли вас оточує негатив | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
5 способів лишатися позитивним, коли вас оточує негатив

5 способів лишатися позитивним, коли вас оточує негатив

Завжди будуть люди, які не порадіють вашому успіху. Якщо вірити психології, накопичення негативної енергії відобразиться на вас та вашому житті. А це означає, що негатив може гальмувати ваші намагання йти вперед. Щоб цього не сталося потрібно:

1. Не приймати все на свій рахунок.
Звісно, дослухуватися до зауважень треба. Але якщо вони безпідставні, вам не слід зважати на це. Подібні речі породжують сумніви в собі. Ви самі знаєте, над чим треба попрацювати, а люди в гніві або заздрощах – не знають.

2. Бути вдячними.
Намагайтеся до всього ставитися позитивно і дякувати за всі зауваження. По-перше, деякі з ним справді робляться щиро та з метою допомогти. По-друге, відповідаючи позитивом на негатив, ви не робите нічого поганого, а просто нейтралізуєте дію сказаних вам образливих чи прискіпливих речей.

3. Нагадувати собі, що в кожного свій шлях.
Люди можуть засуджувати вас через банальне нерозуміння. Але якщо ви обрали такий стиль життя, то вибір здійснений свідомо, ви сотні разів усе обдумали та розумієте, що це найкращий варіант.

4. Сприймайте негатив як можливість для саморозвитку.
Можливо, важко налаштуватися на таку хвилю, але це знизить ваші переживання. ви не повинні пригнічуватися, коли люди негативно реагують на вас. Навпаки – з’ясуйте для себе проблему і викорінюйте її.

5. Проводьте час наодинці.
Це хороший спосіб почути себе і все обдумати. Ми самі нечасто можемо зрозуміти, чого хочемо. Більше слухайте та вивчайте себе. Це цікаво і неодмінно корисно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top