5 ознак безнадійного чоловіка | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

5 ознак безнадійного чоловіка

5 ознак безнадійного чоловіка

Більшість жінок прагне переробити своїх чоловіків. Хто за допомогою «дресирування», хто за допомогою «виховання». Трапляється так, що всепрощаюча жіноча любов все ж зазнає невдачі. Чи можна спочатку визначити «невідповідного» чоловіка, щоб не витрачати на нього даремно сили і час?

Психологи виділили ряд характерних факторів, на які слід звернути увагу жінці, особливо в момент закоханості.

Набір певних якостей

Існують чоловіки, яким принципово важливо, щоб у жінки був певний набір якостей і умінь. Такі чоловіки, шукаючи майбутню дружину, звертають увагу на те, чи вміє вона прибирати, прати білизну, готувати їжу, доглядати за ним і бути відданою і покірною. Якщо хоча б одна з якостей перестає його влаштовувати, то чоловік намагається знайти собі нову пасію. Спроби переконати такого чоловіка в неправоті не мають ніякого успіху.

Пристрасть до випивки

Йдеться про любителів вжити чарочку-другу. Якщо вам здається, що це невинна звичка потрібна чоловікові тільки для того, щоб зняти втому, то ви сильно помиляєтеся. Подібний спосіб «розслабитися» може перерости в алкогольну залежність.

Занижена самооцінка

У чоловіка із заниженою самооцінкою у разі ваших успіхів буде постійне відчуття досади. У подальшому він поставить вам умову – вибір між сім’єю або кар’єрою. І якщо жінка піде на його умови, поставить хрест на своїх бажаннях і присвятить себе домашнім турботам, то на тлі дружини чоловік раптово «розправить крила», стане героєм і годувальником.
image20407
Майбутнє життя

Подумайте про те, яким буде ваша спільне життя, наприклад, через десять років. І як, влаштовує? Уявне моделювання майбутнього – єдиний спосіб подивитися на ставлення збоку і зрозуміти, чи хочете ви його, чи ні.

Обранець живе за ваш рахунок

Ваш чоловік не знайшов гідної роботи, він «тільки відкриває справу». Можливо, ви живете з батьками або на знімній квартирі, яку оплачуєте знову ж ви. Ви самостійно робите всі покупки, вирішуєте всі проблеми, і так день за днем. Зверніть увагу, може бути, ваш чоловік зручно влаштувався, і йому комфортно так жити, щоб не вирішувати жодних проблем.

Проаналізуйте його поведінку і ваші стосунки, подивіться правді в очі. Може бути, це той момент, коли слід зрозуміти, що ви різні, і розійтися. Не впадайте у відчай, безвихідних ситуацій не буває.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top