5 кроків до твоєї впевненості | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

5 кроків до твоєї впевненості

Немає кращого способу звести нанівець своє світле майбутнє і насолоду життям, ніж постійно в собі сумніватися.

Досить відмовлятися від компліментів, шукати схвалення оточуючих і уникати можливості опинитися в центрі уваги. Ми склали п’ять простих правил, які допоможуть тобі стати впевненою в собі.

 

Культивуй свої сильні сторони

Якими б не були твої недоліки, у тебе є сильні сторони. Сконцентруйся на тому, що в тебе виходить добре, не соромся нагадувати собі про досягнення, згадай, за що тебе люблять близькі і хвалять колеги. Часта помилка невпевнених у собі людей: сприймати свої успіхи випадковими і тимчасовими. Постарайся позбутися цієї ілюзії, поглянувши на факти. Те, що у тебе виходить систематично, – освоєний тобою навик, а не низка щасливих випадковостей.

Не слухай тих, хто в тобі сумнівається

Коли нам потрібно прийняти важливе рішення, в нас природним чином виникає бажання з ким-небудь порадитися і заручитися підтримкою. Тричі подумай, до кого за нею звертатися, а почувши дружнє «я б тобі не радила», подумай ще раз. Деякі люди не здатні розвіяти сумніви інших, тому що стали заручниками власних невдач. Пораду тобі вони швидше за все дадуть, керуючись логікою «раз це не вийшло у мене, у інших не вийде теж». До того ж невпевненість у собі – недуга масова. Люди, які не насмілилися на якийсь вчинок, бояться, що твій успіх вкаже на упущену ними можливість, тому не здатні тебе підтримати.

Питай себе: «Ну і що?»

Ми звикли переоцінювати думку оточуючих. Яка різниця, що вони подумають? До того ж, якщо тобі здається, що кожен жест, інтонація або сказана тобою фраза підлягають оцінці, ти стала жертвою поширеної помилки.

30443826Демонструй впевненість

У ті хвилини, коли впевненість тебе покидає, спробуй її зобразити. Стеж за поставою і не соромся тримати візуальний контакт. Психологи з’ясували, що оптимальна тривалість візуального контакту – дві третини часу спілкування. Пам’ятай, тобі буде простіше повірити в себе, якщо в тебе повірять інші.

Працюй над недосконалостями

Базовий елемент впевненості – усвідомлення власної привабливості. Аутотренінги перед дзеркалом із мантрою «я найкрасивіша» – це, звичайно, добре. Але дзеркало обдурити важко. Якщо спортзал – це дорого і далеко, то злегка ущільнені стегна або пару зайвих сантиметрів талії можна приховати вдало підібраним вбранням.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top