25 івано-франківських митців виставили на оглядини своє бачення світу (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування

25 івано-франківських митців виставили на оглядини своє бачення світу (ВІДЕО)

Лінія, колір і пляма – це  закони композиції, без яких неможливо створити переконливий образ. Втім, для деяких художників це не головне.   Вони віддають перевагу абстракції. 25 івано-франківських митців виставили на оглядини своє бачення світу. В івано-Франківську відкрилась виставка абстрактного мистецтва. Експоновані роботи створені,  як руками майстрів  абстракції, так і аматорів цього виду мистецтва.

Кожна картина має своє означення, кажуть фахівці. В експозиції –  філософські, символічні та декоративні роботи. Вони   проілюстровані  вдалими композиційними  і  колористичними  знахідками  авторів.

Ідея організувати виставку абстрактного мистецтва визрівала близько року. Аби репрезентувати  творчі набутки та популяризувати цей вид мистецтва  серед молоді.

Абстракціонізм – одна з течій авангардистського мистецтва. Вона вирізняється відмовою від зображення реальних предметів у живописі. Митець самовиражається  засобами геометричних фігур, ліній, кольорових плям.

Мар’яна Гринечко, Андрій Шкварла. Новини на Вежі

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top