15-ий Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері стартував в Івано-Франківську (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
15-ий Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері стартував  в Івано-Франківську (ВІДЕО)

15-ий Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері стартував в Івано-Франківську (ВІДЕО)


Українські спортсмени виборюють першість на воді. 15-ий Всеукраїнський турнір з плавання пам’яті Віктора Гері стартував в Івано-Франківську. Плавці долають різні дистанції. Зокрема, запливи на 100 метрів вільним стилем, брасом і комплексним плаванням. А також юнаки і дівчата змагалються на 200-метровій дистанції у стилі батерфляй, на спині.

Цей турнір не лише популяризує спортивне плавання. Він присвячений історії життя і пам’яті великого тренера. Поряд зі спортсменами на змаганнях знайомі та колеги Віктора Гері. Згадують про Віктора Андрійовича як про вмілого наставника, який причетний не до однієї успішної спортивної долі.

Не оминає подібних змагань родина Віктора Гері. Щоправда, участі в турнірі безпосередньо не беруть. Адже їхні спортивні стежки розминулися з плаванням. Однак, всі знайшли себе в інших дисциплінах фізичної культури.

Раніше турнір з плавання в Івано-Франківську приймав гостей не лише з інших областей, а й різних держав. Однак, через нестабільну ситуацію в Україні, іноземні спортсмени наразі відсутні. Попри це, організатори турніру сподіваються, українські спортсмени мають всі шанси стати рівними серед рівних як в Європі, так і світі.
Мар’яна Гринечко, Михайло Березень, Андрій Українець. Новини на Вежі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top