13 чиновників люстровано на Прикарпатті (ВІДЕО) | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
13 чиновників люстровано на Прикарпатті (ВІДЕО)

13 чиновників люстровано на Прикарпатті (ВІДЕО)


13 чиновників люстровано на Прикарпатті. Це один із найнижчих показників в Україні. Зазначають громадські активісти. Проблемою у відстороненні від держслужби людей, котрі співпрацювали із режимом Януковича, є низька зацікавленість населення у проведенні люстрації. Громадські активісти намагаються поєднати люстрацію та боротьбу з корупцією.

Також провести повноцінну люстрації заважає недоопрацювання у фінансовій сфері, кажуть громадські активісти. Адже “передбачливі” чиновники давно переписали свої активи на родичів та знайомих. До речі, на Прикарпатті за пунктом “майнової люстрації” не люстровано жодного чиновника. В той час кількість по Україні перевищила сто людей.

На початок березня на Прикарпатті люстровано шістьох посадовців з ДФС, чотирьох правоохоронців. А також звільнено двох працівників прокуратури та одного із Пенсійного фонду. До речі, 10 років вони на мають права займати відповідні посади.

Оксана Семко, Сергій Царик, Новини на “Вежі”.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top