10 цікавих фактів про рекламу | Телерадіокомпанія "ВЕЖА"
На Прикарпатті вчителька фізкультури відгамселила ученицю Обласна міграційна служба передає низку функцій місцевим органам влади (ВІДЕО) У Міжнародний день театру іванофранківські актори планують здивувати глядачів незвичною постановкою (ВІДЕО) У кожному приміському селі буде дитячий садочок (ВІДЕО) Вперше в Івано-Франківську відбуваються міжнародні відкриті змагання з фігурного катання (ФОТО) Завершилася реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ВІДЕО) В рамках акції “Чистий четвер” міський голова Руслан Марцінків та керівник комунального Департаменту Михайло Смушак проінспектували ранковий благоустрій Івано-Франківська (ВІДЕО) Журі “Тріумфу” має намір назвати лідерів економічного розвитку Івано-Франківську (ВІДЕО) Чимало іноземців потрапляють на Прикарпаття каналами нелегальної переправи мігрантів (ВІДЕО) В Івано-Франківському національному медичному університеті провели кастинг серед студентів-медиків для нового вокального шоу «Голос ІФНМУ» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування Ми варті того, щоб бути дебютантами організації проекту «Креативна Європа» В Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський технічний семінар з таеквон-до В Івано-Франківську презентували книгу «Національний реєстр рекордів України 2016» В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
Головна / Культура / В Івано-Франківській мерії визначили переможців програми розвитку місцевого самоврядування
10 цікавих фактів про рекламу

10 цікавих фактів про рекламу

1. Всі троє чоловіків-акторів, що знімалися в рекламі «Ковбой Мальборо» (Девід Міллар-молодший, Девід Маклін і Уейн «Ковбой смерті» МакЛарен), померли від раку легенів.

2. Дослідження показало, що фармацевтичні компанії витрачають удвічі більше на рекламу, ніж на дослідження і розробку нових ліків.

3. Кубики льоду в рекламі напоїв зроблені, як правило, з акрилу, так як справжній лід швидко плавиться від світла софітів. А за допомогою миючих засобів отримують «шиплячі» бульбашки в лимонадах.

4. У рік у світі на рекламу витрачається більше 500 мільярдів доларів.

5. До того часу, як вам виповниться 65 років, ви подивитеся близько 2 000 000 рекламних роликів.

6. Багато дослідників стверджують, що реклама є найпотужнішою художньою формою на Землі.

7. Перша реклама за участю гомосексуальної пари – реклама Ikea в 1994 році, в якій двоє молодих чоловіків купують меблі.

8. Американська психологічна асоціація стверджує, що діти у віці до восьми років не в змозі критично оцінити рекламу і розглядають її як правдиву та об’єктивну.

9. Рекламодавці завжди звертаються до певних психологічних тем: почуття самозбереження, секс, почуття власної гідності, страх, влада і наслідування.

10. Використання сексуальної мотивації в рекламі – один із найстаріших методів. Наприклад, зображення оголених жінок у рекламі тютюну почали використовувати в 1800 році.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Scroll To Top